Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kanal Kornham, Köpenhamn, olja på duk, signerad "C. VhiL".
425112. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kanal Kornham, Köpenhamn, olja på duk, signerad "C. VhiL".
Bildmått 25 x 32 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bildmått 25 x 32 cm.
Slitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 085