VAS, stengods, Bernt Friberg, daterad 1979.

424935. VAS, stengods, Bernt Friberg, daterad 1979.

Aniaralgasyr. Höjd 14, 5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Aniaralgasyr. Höjd 14, 5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 082