FICKUR, gulddoublé, F.C. Richard & Co, Locle. Vikt 75,5 g.

424643. FICKUR, gulddoublé, F.C. Richard & Co, Locle. Vikt 75,5 g.

Boett ca 48 mm i diameter. Emaljerad urtavla med romerska siffror.

Ytslitage, bucklor, löst glas, skadad urtavla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 991