SEVERIN NILSON. "Blomsterflickan i solljus".

4244903. SEVERIN NILSON. "Blomsterflickan i solljus".

Olja på duk, signerad.

60 x 39 cm

Rammått 78 x 58 cm.

Smärre ytslitage. Mindre duklagning.

Severin Nilson (1846–1918)

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, signerad.

60 x 39 cm

Rammått 78 x 58 cm.

Severin Nilson (1846–1918)

Antal besök: 400