PLÄD, broderi, monogramsignerad "CQ" och daterad 1933.

424321. PLÄD, broderi, monogramsignerad "CQ" och daterad 1933.

Dalamotiv. 140 x 56 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dalamotiv. 140 x 56 cm.

Antal besök: 1 073