AUGUST EMANUEL "MANNE" HALLENGREN. "Vinterlandskap", olja på pannå, signerad.

424240. AUGUST EMANUEL "MANNE" HALLENGREN. "Vinterlandskap", olja på pannå, signerad.

48 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 70 cm.

Antal besök: 1 795