JOAN MIRÓ. EFTER. Litografi, osignerad.

42422. JOAN MIRÓ. EFTER. Litografi, osignerad.

Mått innanför passepartout ca 31 x 23,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Joan Miró (1893–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Joan Miró (1893–1983)

Antal besök: 2 960