CARL LEVEAU. Kustmotiv, olja på pannå, signerad.

423793. CARL LEVEAU. Kustmotiv, olja på pannå, signerad.

Bildmått 17 x 25,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 17 x 25,5 cm.

Antal besök: 2 932