SVEN LINDER. Olja på duk, signerad S Linden.

423521. SVEN LINDER. Olja på duk, signerad S Linden.

Bildyta 49 x 60 cm. Yttermått 63 x 74 cm.

Kaffefläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffefläckar.

Antal besök: 5 205