HANS J WEGNER. SOFFA, 1960-tal.

4233077. HANS J WEGNER. SOFFA, 1960-tal.

Fanerad med jakaranda. Lösa textilklädda dynor i sits och rygg. Längd 192, djup 78, rygghöjd 72, sitthöjd 39 cm.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Bruksslitage. Stomme med smärre märken och repor. Klädsel med fläckar, enstaka mindre hål.

Hans J Wegner (1914–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Hans J Wegner (1914–2007)

Antal besök: 319