EVEN ULVING (NORGE 1863-1952). Vinterlandskap.

4230155. EVEN ULVING (NORGE 1863-1952). Vinterlandskap.

Olja på duk, signerad.

44 x 68 cm.

Rammått: 60 x 86 cm.

Ytslitage. Ytsmuts.

Tema

Vårens Kvalitet

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, signerad.

44 x 68 cm.

Rammått: 60 x 86 cm.

Ytslitage. Ytsmuts.

Tema

Vårens Kvalitet

Antal besök: 723