ZENITH, väggur, 1900-talets mitt, 18 dagars, Schweiz.

4229659. ZENITH, väggur, 1900-talets mitt, 18 dagars, Schweiz.

Ek, med siffror och visare i mässing.

Diameter 34 cm.

Ytslitage. Åldersrelaterat slitage.

Tema

Vårens Kvalitet

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 34 cm.

Tema

Vårens Kvalitet

Antal besök: 525