SOFFBORD, 1940/50-tal.

SOFFBORD, 1940/50-tal.
422913. SOFFBORD, 1940/50-tal.

Trä med glasskiva i rund form. Diameter 92, höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 227