AXEL ÖSTERBERG. Etsning.

AXEL ÖSTERBERG. Etsning.
4228320. AXEL ÖSTERBERG. Etsning.

Rävfamilj, signerad 34X47 cm, totalmått 50x64 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
016
Antal besök: 157