Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
LOTTEN VON GEGERFELT. Kustbild med roddare, olja på duk, signerad.
422476. LOTTEN VON GEGERFELT. Kustbild med roddare, olja på duk, signerad.
17 x 32 cm.
Krackelerad, fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
17 x 32 cm.
Krackelerad, fläckar.
Göteborgs Auktionsverk
1 337