GUNGSTOL, bemålat trä, 1900-tal.

4223478. GUNGSTOL, bemålat trä, 1900-tal.

Gungstol sitthöjd 44, rygghöjd 95, djup 90 cm.

Slitage, repor, rmärken, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 175