GUNGSTOL, "Bohem", Lena Larsson, Nesto, Nässjö Stolfabrik AB, 1960-tal.

422285. GUNGSTOL, "Bohem", Lena Larsson, Nesto, Nässjö Stolfabrik AB, 1960-tal.

Brunbetsad. Etikettmärk. Genombruten spjälad rygg.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken. Repor.

Antal besök: 4 838