HALSBAND och ARMBAND, 5 delar, silver, bergkristall och agat, 1960/70-tal. Total vikt 32 gram.

422275. HALSBAND och ARMBAND, 5 delar, silver, bergkristall och agat, 1960/70-tal. Total vikt 32 gram.

1 st halsband, pansarlänk med hänge med bergkristall, längd 46 cm, hänge, längd 1,5 cm.
1 st halsband, pansarlänk med hänge med agat, längd 48 cm, hänge, längd 2 cm.
1 st semistelt halsband, längd ca 40 cm.
1 st semistelt armband, fantasilänk, längd 19 cm.
1 st stelt armband, diameter ca 6,5 - 7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 040