MATSALSGRUPP, 7 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

422088. MATSALSGRUPP, 7 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bordet med 2 illäggsskivor, Bordets diameter 105, höjd 74 cm, iläggddkivornas mått 30 x 105 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken. Repor.

Antal besök: 1 126