TUNTURI "Arcade" Finland, 2000-tal.

4216727. TUNTURI "Arcade" Finland, 2000-tal.

7 växlar, 28" hjul.

Växlar ej kontrollerade, bruksslitage, skavmärken, defekt ramlås, gummit på styret med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 växlar, 28" hjul.

Antal besök: 294