ÅNGMASKIN Wilesco D5.

ÅNGMASKIN Wilesco D5.
4216529. ÅNGMASKIN Wilesco D5.

I ask.15x16x21 cm.

Bruksslitage.
Asken med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

I ask.15x16x21 cm.

Bruksslitage.
Asken med skador.

Antal besök: 251