HERMÈS, armring, "Clic H".

HERMÈS, armring, "Clic H".
4215977. HERMÈS, armring, "Clic H".

I vitmetall och svart emalj, märkt "Hermès N" samt artisanstämpel, medföljande ej ursprungligt tillhörande smyckespåse, hornens höjd ca 21 mm, armringen 5.5x6, inre 4.8x5.5cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 653