TAKLAMPA Luxus, Uno och Östen Kristiansson, Vittsjö, 1900-talets andra.

421341. TAKLAMPA Luxus, Uno och Östen Kristiansson, Vittsjö, 1900-talets andra.

Teak, kupa av opalinglas. Höjd 33 cm. Diameter 34 cm.

Bruksslitage, limrester på kupa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 059