SKÅL, allmoge. 1800-tal.

SKÅL, allmoge. 1800-tal.
421325. SKÅL, allmoge. 1800-tal.

Orginalfärg. Bredd 19 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Orginalfärg. Bredd 19 cm.

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 692