SYSKRIN, rokokostil, klädd i grön sammetsimitation, 1900-talets första hälft.

421264. SYSKRIN, rokokostil, klädd i grön sammetsimitation, 1900-talets första hälft.

Invändig inredning med fack och spegel, beslag i förgylld metall. Längd 38 cm, bredd 25 cm, höjd 10 cm.

Smärre bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 368