träsläde.

träsläde.
4209709. träsläde.

dekorativ släde i trä, snidad, målad i polykrom,
Mått ca.: h 57 cm, b 86 cm, djup 31 cm.

Åldersanpassat skick, repor och stötar på platser, partiella färgskador och färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4209709. träsläde.

Antal besök: 183