BRUNO MATHSSON & PIET HEIN. Bord "Superellips" Mathsson International, 1982.

4208440. BRUNO MATHSSON & PIET HEIN. Bord "Superellips" Mathsson International, 1982.

Ellipsformad skiva fanerad med masurbjörk, spännben i kromat stål.

Höjd 69,5
Bredd 240
Djup 120,5

(cm).

Bruksslitage, mindre märken, faneret bitvis med mindre resningar i skarvar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 69,5
Bredd 240
Djup 120,5

(cm).

Antal besök: 633