BADKAR Zink, 1900-tal.

BADKAR Zink, 1900-tal.
4207678. BADKAR Zink, 1900-tal.

Höjd 32 / 45
Längd 166
Bredd 35 / 69

(cm).

Slitage, bucklor, sneda ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 / 45
Längd 166
Bredd 35 / 69

(cm).

Slitage, bucklor, sneda ben.

Antal besök: 401