420416. SKINNFÅTÖLJ, Stressless, Ekornes, . 1900-/2000-tal, 2st.
Ljus skinnklädsel, bokträ i fotring och ben. Ljusterbar sits och rygg. Tillhörande avställningsbrickor i trä.
Höjd: 101 cm
Bredd: 80 cm
Djup: 70 cm.
Bruksslitage.
Skinn med fläckar.
Bruksanvisning medföljer.