Fickur, silver, boettnummer 3428, yttre och inreboett silver, inre boett märkt Spiral Breguet, diameter 50 mm, vikt 83 gram.
Fickur, double, urtavla märkt Primo, boettnummer 1400315, diameter 51,5 mm.
Fickur, gulmetall, urtavla märkt Exakt, boettnummer 132078, diameter 51,5 mm.
Fickur, gulmetall, urtavla märkt SVYR, inre boett märkt " Ancre Ligne Droite Levees Visibles, Balancier Compense - 16 rubis", diameter 51 mm.
Slitage. Skador. Glas och visare saknas, hårstråspricka. Inger ur fungerar.