SOFFBORD Swedish Modern, 1930/40-tal.

4200415. SOFFBORD Swedish Modern, 1930/40-tal.

Benställning fanerad med alm, råglasskiva.

Höjd 56
Bredd 110
Djup 50

(cm).

Bruksslitage, skavmärken, glasskivan med några nagg. Något ostabil benställning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 56
Bredd 110
Djup 50

(cm).

Antal besök: 555