TELEGRAM OCH POSTOGRAM, parti, 1900-tal.

4196988. TELEGRAM OCH POSTOGRAM, parti, 1900-tal.

Pärmar fulla med telegram och postogram.
Diverse lösa telegram.
Ca en flyttlåda full.

Varierat bruksslitage, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diverse lösa telegram.
Ca en flyttlåda full.

Antal besök: 373