SERVERINGSSKÅLAR, 8 st, rostfritt stål, "Leaf", Helle Damkjaer, Georg Jensen, Danmark, 2000-tal.

419222. SERVERINGSSKÅLAR, 8 st, rostfritt stål, "Leaf", Helle Damkjaer, Georg Jensen, Danmark, 2000-tal.

Stämplade. Modell med inspiration från magnoliaträdets blad.
6 st skålar, längd 16,5 cm.
1 st skål, längd 19,5 cm.
1 st skål, längd 22,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st skålar, längd 16,5 cm.
1 st skål, längd 19,5 cm.
1 st skål, längd 22,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 642