SOFFA 2000-tal.

SOFFA 2000-tal.
4188792. SOFFA 2000-tal.

Tvåsits. Brun skinnklädsel, dekor med nitar. Framben med hjultrissor.

Sitthöjd 44
Höjd 86
Längd 148
Bredd 90

(cm).

Bitvis kraftigt slitage, skavmärken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
4188792. SOFFA 2000-tal.

Sitthöjd 44
Höjd 86
Längd 148
Bredd 90

(cm).

Antal besök: 450