OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Höhässjor i landskap, olja på pannå, signerad L. Kristenson.

418806. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Höhässjor i landskap, olja på pannå, signerad L. Kristenson.

Bildyta 21 x 42 cm. Yttermått 31 x 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 797