ORNAMENT, förgyllt trä, rokokostil, 1800-tal.

418794. ORNAMENT, förgyllt trä, rokokostil, 1800-tal.

Längd 75, höjd 20 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Lagningar. Sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 75, höjd 20 cm.

Antal besök: 2 465