CHESTER BRUN SKINNSOFFA, 1900-TAL.

4186605. CHESTER BRUN SKINNSOFFA, 1900-TAL.

Mått: 76 x 186 x 84 cm.

Tecken på slitage på lädret.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 76 x 186 x 84 cm.

Tecken på slitage på lädret.

Antal besök: 366