PAUL HOFF. LOCKURNA, stengods, pumpa, unikat nr. 353, signerad och daterad 1988.

418646. PAUL HOFF. LOCKURNA, stengods, pumpa, unikat nr. 353, signerad och daterad 1988.

Brunrödoch senapsgul glasyr, lock i metall.
Höjd 15 cm, diameter ca 21 cm.

Smärre bruksslitage.

Paul Hoff (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Paul Hoff (Född 1945)

Antal besök: 853