MIRALT ?. Två vaser och kopp.

MIRALT ?. Två vaser och kopp.
4186298. MIRALT ?. Två vaser och kopp.

Glaserat blått och guldglas. Mitten av 1900-talet
26 cm lång. koppen; 15 cm lång. och 17 cm lång. Vaserna.

Slitage på emaljen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage på emaljen.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 141