VAS, stengods, Erich och Ingrid Triller, Tobo, signerad, 1900-tal.

418433. VAS, stengods, Erich och Ingrid Triller, Tobo, signerad, 1900-tal.

Brun, spräcklig glasyr. Höjd 12,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 514