VAS, stengods, Erich och Ingrid Triller, Tobo, signerad, 1900-tal.

418430. VAS, stengods, Erich och Ingrid Triller, Tobo, signerad, 1900-tal.

Vit, spräcklig glasyr. Höjd 18 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 001