GUSTAV RUDBERG. Segelbåt, färglitografi, signerad och numrerad 76/250.

418166. GUSTAV RUDBERG. Segelbåt, färglitografi, signerad och numrerad 76/250.

Bildyta 60 x 47 cm.

ej examinerad ur ram.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 60 x 47 cm.

ej examinerad ur ram.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besök: 894