NICOLAS LAKE. Stop, tenn, Vänersborg, 1760.

418138. NICOLAS LAKE. Stop, tenn, Vänersborg, 1760.

Stämplad invändigt. Höjd 19 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, bucklor, lock med spricka. Botten med äldre lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 471