VAS och SKÅL, 2 st, stengods, Palshus, Danmark, 1900-tal.

418000. VAS och SKÅL, 2 st, stengods, Palshus, Danmark, 1900-tal.

Dekor i relief. vas, höjd 24 cm, skål, diameter 8,5 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 910