KEYBOARD, MS 10, Solton, KEtron lab, 19/2000-tal.

4177861. KEYBOARD, MS 10, Solton, KEtron lab, 19/2000-tal.

Med diskettläsare, längd 115, bredd 35, höjd 12 cm.

Bruksslitage, repor, en knapp stukad, ej funktionstestad, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 463