CARL LARSSON. EFTER. Etsning.

CARL LARSSON. EFTER. Etsning.
4177718. CARL LARSSON. EFTER. Etsning.

Professor Mårten Sandén Osignerad
ca 14x10 cm- Totalmått 38x28 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage. Oramad.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 154