STERETT GITTINGS KELSEY. Skulptur, brons, S.G. Kelsey Royal Copenhagen.

416819. STERETT GITTINGS KELSEY. Skulptur, brons, S.G. Kelsey Royal Copenhagen.

I form av häst med kvinnlig ryttare. På stensockel. Längd 22, höjd 18 cm.

Bruksslitage, nagg på sockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nagg på sockel.

Antal besök: 2 915