SERVERINGSVAGN MED DEKORATIONER, gulmetall, glas och porslin, 1900-talets mitt.

416646. SERVERINGSVAGN MED DEKORATIONER, gulmetall, glas och porslin, 1900-talets mitt.

Höjd 60 cm till översta skivan
Längd 63 cm
Bredd 38 cm
Ställ med 6 färgade glas, ställ med 1 glas, servettställ, flaskställ.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 63 cm
Bredd 38 cm

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 672