JOHAN OSSIAN ANDERSSON. Fiskare till havs, olja på duk, signerad J Ossian.

416610. JOHAN OSSIAN ANDERSSON. Fiskare till havs, olja på duk, signerad J Ossian.

Bildyta 37 x 45 cm. Yttermått 53 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 735