GUSTAV RUDBERG. Litografi numrerad 145/310, Fiskebåtar-Hven, signerad.

416601. GUSTAV RUDBERG. Litografi numrerad 145/310, Fiskebåtar-Hven, signerad.

52 x 75 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 75 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 996